درباره ما


تاریخچه

شرکت پیشرانه در  سال۶۹  جهت طراحی و تولید صنایع الکترونیک و ماشین سازی High-Tech تاسیس گردید که با تولید دهها محصول شامل ماشین ابزار اسپارک و وایرکات CNC  ، دستگاه UVC   ( صادرات برای ربات جوشکاری صنایع خودروسازی آلمان ) همچنین در  صنعت الکترونیک انواع محافظ ولتاژ ، استابیلیزر ، چراغ ولامپ LED ، انرژی خورشیدی ، منابع تغذیه ، آداپتور وسیم سیارو … و در صنایع هوا فضا  (پروژه خاص) و در زمینه قطعه سازی قطعات پیشرفته برای شرکت های پارس خزر، گام الکتریک ، ایران خودرو ، کناف آلمان  و …تولید نموده است  .

علاوه بر نهادینه بودن مفهوم کیفیت در شرکت پیشرانه ،  آموزش توسط پروفسور یوشیدا از بنیان گذاراران  کیفیت ژاپن عامل موثر در توسعه پایدار کیفیت و نوآوری  بوده است. شرکت پیشرانه در سال  75  ( اولین شرکت در صنایع الکترونیک و ماشین سازی ) موفق به اخذ استاندارد ISO    از موسسه SGS   سوئیس و اولین دارنده استاندارد تشویقی محافظ ولتاژ از موسسه استاندارد ایران بوده است .

فعالیت شرکت پیشرانه  بخاطر خلاقیت و نوآوری در کتاب ” ده کارآفرین منتخب ایران “  توسط دانشگاه تربیت مدرس و وزارت صنایع چاپ گردید.

 شرکت پیشرانه  بخاطر فعالیت گسترده تحقیقاتی ، تکنولوژی و تولیدات با کیفیت دارای ده ها تقدیرنامه بعنوان :

شرکت نمونه ، کارآفرین نمونه ، شهروند ومدیریت نمونه …از روسا ی جمهوری و مقامات عالی رتبه کشور دریافت کرد . علاوه برشرکت پیشرانه شرکت هایی تحت نام نوآوران برق و الکترونیک پیشرانه محافظ ، دانشکده علمی و کاربردی پیشرانه ، پیشرانه نوین ، پلاستیک پیشرانه ، پیشرانه کیش و ….توسط بنیانگذار شرکت پیشرانه تاسیس و یا هدایتگردید. تحریم ، عامل توقف صادرات دستگاه UVC به آلمان گردید وبه علت وضعیت نامساعد اقتصادی کشور ، فروش ماشین افزار و  ….  به شدت کاهش یافت و به دلایل فوق و …متاسفانه فعالیت صنایع سنگین شرکت پیشرانه در سال  95 متوقف گردید ولی تولید انواع محافظ ولتاژ ، سیم سیار و استابیلیزر و سایر محصولات شرکت نوآوران برق و الکترونیک پیشرانه محافظ  فعالیت خود را ادامه میدهد و دهها محصول جدید از اهداف این شرکت می باشد .

ارزش های شرکت نوآوران برق و الکترونیک پیشرانه محافظ:

  • حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی آن در جامعه ایران .
  • رعایت اخلاق به منزله والاترین ارزش آدمی برای همکاران ، مشتریان و کلیه ذینفعان .
  • درستکاری و امانتداری به نحوی که کلام و  رفتار پیشرانه محافظ سندی با ارزش برای مشتریان ، همکاران و ذینفعان محسوب می شود .
  • رشد و توسعه فرهنگ کار و آموزش ، تکنولوژی ، کیفیت ، مشتری گرایی ، خلاقیت و نوآوری ، که پیش نیاز آن علاوه بر تعهد رهبر سازمان ، جذب نیروی متخصص با صداقت میباشد .
  • تولید کالا با کیفیت و قیمت مناسب و ارائه ضمانت معتبر برای خشنودی و رضایت مشتریان .
  • عدم تولید کالاهایی که بیانیه حقوق بشر آن را منع نموده است .

مفهوم کیفیت:

کیفیت مقوله ای است تاریخی و به قول آدام اسمیت اقتصاددان شهیر انگلیسی، دست نامرئی بازار است که قیمت کالا را به تبع کیفیت آن ،در بازار رقابتی برای مشتریان مشخص میکند کیفیت اولین تعهد رهبر سازمان است به گونه ای که پیشکسوتان خلاق صنعت و فناوری، مفهوم کیفیت را از فرایند تولید با ایجاد استاندارد کارخانه ای عینیت بخشیده اند و استانداردهای معتبر جهانی از جمله CE اتحادیه اروپا، JIS ژاپن وANSI امریکا ، استاندارد ملی ایران ازتفکر و روش تولید و استاندارد کارخانه ای واحد های تولیدی خود  متولد شدند. به دلیل همین مفهوم کیفیت کارخانه ای است که بخش قابل توجهی از محافظ ولتاژ شرکت نوآوران برق و الکترونیک پیشرانه محافظ  به خارج از کشور صادر میگردد و مورد استقبال بیشمار مصرف کنندگان داخلی و خارجی می باشد.

مزیت رقابتی و مسئولیت اجتماعی شرکت نوآوران برق و الکترونیک پیشرانه محافظ:

در اقتصاد جهانی امروز ، معیارهای گذشته چون مساحت کارخانه  و ماشین آلات به شاخص جدید مانند تکنولوژی، کیفیت ،خلاقیت و نوآوری، حفظ محیط زیست، مسئولیت اجتماعی، خدمات بعد از فروش ،ارتباط  با مشتریان تغییر یافته است و مدیریت به رهبری سازمان معنی یافته است و این مهم با خلاقیت خاص در جهت توسعه منابع انسانی از وظایف با ارزش و دشوار رهبری سازمانها می باشد  که مزیت رقابتی سازمان های پیشرو می باشد به گونه ایکه  علماء علم مدیریت می گویند .

“اگر سازمانی مزیت رقابتی ندارد وارد عرصه رقابت نشود “

شرکت نوآوران برق و الکترونیک پیشرانه محافظ با درک از مفهوم مزیت رقابتی ، جوهر انسان ، تکنولوژی و نوآوری در شرایط سخت اقتصادی جامعه امروز ایران عزیز ، با تولید انواع محافظ ولتاژ و سایر محصولات با کیفیت و قیمت مناسب به مراتب بیش از قبل سهم خود را به هموطنان ادا می نماید .

رضایت و خشنودی مشتری:

مهمترین اندازه گیری کیفیت و فن آوری کالا ، میزان رضایت مشتری از عملکرد و ایمنی کالا و خدمات است. به گونه ای که:

(1= رضایت مشتری) باشد مشتری از محصول راضی است که این حداقل رضایت مشتری است.

(1> رضایت مشتری) باشد ، به مفهوم نارضایی مشتری از محصول است.

اما اگر تولید کننده یا بخش خدمات بتواند

 ( 1< رضایت مشتری) را محقق نماید به مفهوم خشنودی مشتری است و رضایت مشتری بیش از انتظارات وی خواهد بود.

استفاده میلیون ها خانواده و مصرف کننده  ایرانی و خارجی از محصولات این شرکت ، گواه خوشنودی و رضایت مشتریان می باشد .

گارانتی محافظ ولتاژ :

شرکت با  نوآوری و طراحی نسل جدید انواع محافظ ولتاژ با تکنولوژی جدید منبع تغذیه با خازن در ابعاد کوچک و بدنه غیر فلزی اقدام نمود واز بدو تاسیس محافظ ولتاژ را با گارانتی تعویض با هدف حفاظت لوازم خانگی و اداری و … با ارزش مشتریان ابداع کرد که در زمان خود تحول و روشی متهورانه به شمار می رفت که با این اقدام ، میلیون ها مصرف کننده ایرانی و خارجی با نصب محافظ ولتاژ پیشرانه از تخریب لوازم خانگی و اداری در برابر نوسان برق محافظت به عمل اورند. خلاقیت ،نوآوری ، تکنولوژی ، کیفیت  و فرایند تولید محافظ  ولتاژ همواره الهام بخش و اقتباس سایر تولیدکنندگان محافظ ولتاژکشور بوده است  . علیرغم همه مشکلات و سختی ها طی سال های متمادی برای تولید کنندگان ، شرکت نوآوران برق و الکترونیک پیشرانه محافظ همواره نقش خود را در بازار به عنوان برند برتر، محافظ ولتاژ باکیفیت و نو آور نزد مشتریان حفظ نموده است .


Please prove you are human by selecting the House.